Reference

2015/05

Salon La Dea

Webdesign
HTML + CSS
PHP + JavaScript

Salon La Dea poskytuje komfortní prostředí s příjemnou atmosférou, kde můžete relaxovat. Internetová prezentace tohoto salonu poskytuje mnoho informací o poskytovaných službách, používaných přípravcích a ostatní důležité informace.

 
2015/04

Areál Tvrz Kunratice

HTML + CSS
PHP + JavaScript

Areál Tvrz Kunratice se skládá ze 4 objektů. Každý objekt poskytuje různé možnosti pro podnikatele a zájemce o pronájem prostor. Tvrz Kunratice je tak místem mnoha využití a mimo jiné se zde konají i farmářské trhy.

 
2015/03

Home for Emma (E-shop)

Webdesign
HTML + CSS
PHP + JavaScript
Flash

Elektronický obchod Home for Emma poskytuje svým zákazníkům možnost zakoupit stylové bytové doplňky přímo na internetu. E-shop tak slouží jako služba pro zákazníky kamenné prodejny v Praze Kunraticích.

 
2014/08

Sitta Factory

HTML + CSS
PHP + JavaScript

Internetové stránky Sitta Factory nabízí produkty a služby v oblastech výroby, obchodu, nakladatelské činnosti, právního poradenství, vzdělávání atd. Prezentace firmy je vyhotovena ve třech jazykových mutacích: čeština, angličtina a ruština.

 
2014/06

Work Arena

HTML + CSS
PHP + JavaScript

Firma Work Arena pro Vás zrealizuje rekonstrukci či stavbu od návrhu po samotnou realizaci díla na klíč. Internetové stránky poskytují informace nejen o široké nabídce produktů a služeb, ale také možnosti jak své projekty konzultovat s architekty, případně vyřešit jejich financování.

 
2014/05

Home for Emma

HTML + CSS
PHP + JavaScript

Obchod Home for Emma nabízí stylové, bytové doplňky. Jde o internetovou prezentaci kamenného obchodu a produktů, které si zde můžete zakoupit. Obchod se nachází v pražských Kunraticích v areálu Tvrz Kunratice.

 
2013/10

Sontra LTD

www.sontra-ltd.co.uk

HTML + CSS
PHP + JavaScript

Společnost Sontra LTD se zabývá mezinárodní dopravou a využívá rozsáhlých znalostí a kontaktů z mnoha oblastí včetně obchodu a mezinárodní přepravy zboží. Sontra LTD poskytuje služby nejen v rámci pozemní dopravy, ale i v oblasti námořní a letecké dopravy. Prezentace firmy je vyhotovena ve třech jazykových mutacích: čeština, angličtina a němčina.

 
2013/04

Bike Point

HTML + CSS
PHP + JavaScript

Web Bike Point prezentuje pana Bohumíra Pechara, který v Roudnici nad Labem prodává kola a jejich příslušenství. Najdete zde širokou škálu kol a web poskytuje i možnost dané kolo poptat a projevit tak zájem o zakoupení.

 
1234
 
 
 
Všechna práva vyhrazena © J-works 2023
08.09.2010