Salon La Dea

23.5.2015

Salon La Dea poskytuje komfortní prostředí s příjemnou atmosférou, kde můžete relaxovat. Internetová prezentace tohoto salonu poskytuje mnoho informací o poskytovaných službách, používaných přípravcích a ostatní důležité informace.

Areál Tvrz Kunratice

22.4.2015

Areál Tvrz Kunratice se skládá ze 4 objektů. Každý objekt poskytuje různé možnosti pro podnikatele a zájemce o pronájem prostor. Tvrz Kunratice je tak místem mnoha využití a mimo jiné se zde konají i farmářské trhy.

Home for Emma (E-shop)

15.3.2015

Elektronický obchod Home for Emma poskytuje svým zákazníkům možnost zakoupit stylové bytové doplňky přímo na internetu. E-shop tak slouží jako služba pro zákazníky kamenné prodejny v Praze Kunraticích.

Sitta Factory

8.8.2014

Internetové stránky Sitta Factory nabízí produkty a služby v oblastech výroby, obchodu, nakladatelské činnosti, právního poradenství, vzdělávání atd. Prezentace firmy je vyhotovena ve třech jazykových mutacích: čeština, angličtina a ruština.

Work Arena

9.6.2014

Firma Work Arena pro Vás zrealizuje rekonstrukci či stavbu od návrhu po samotnou realizaci díla na klíč. Internetové stránky poskytují informace nejen o široké nabídce produktů a služeb, ale také možnosti jak své projekty konzultovat s architekty, případně vyřešit jejich financování.

Home for Emma

22.5.2014

Obchod Home for Emma nabízí stylové, bytové doplňky. Jde o internetovou prezentaci kamenného obchodu a produktů, které si zde můžete zakoupit. Obchod se nachází v pražských Kunraticích v areálu Tvrz Kunratice.

Sontra LTD

24.10.2013

Společnost Sontra LTD se zabývá mezinárodní dopravou a využívá rozsáhlých znalostí a kontaktů z mnoha oblastí včetně obchodu a mezinárodní přepravy zboží. Sontra LTD poskytuje služby nejen v rámci pozemní dopravy, ale i v oblasti námořní a letecké dopravy. Prezentace firmy je vyhotovena ve třech jazykových mutacích: čeština, angličtina a němčina.

Bike Point

16.4.2013

Web Bike Point prezentuje pana Bohumíra Pechara, který v Roudnici nad Labem prodává kola a jejich příslušenství. Najdete zde širokou škálu kol a web poskytuje i možnost dané kolo poptat a projevit tak zájem o zakoupení.

Hotel Krystal

21.1.2013

Internetové stránky hotelu Krystal, který se nachází v Praze. Na stránkách jsou základní informace, ceník hotelu a fotogalerie, aby všichni návštěvníci měli lepší představu, jak to v hotelu vypadá.

Konference Farmářské trhy

14.1.2013

„Rádi byste si koupili med přímo od včelaře i ve vašem městě?“ Touto myšlenkou je uveden web Konference Farmářské trhy. Samozřejmě se tato aktivita netýká pouze medu, ale zahrnuje širokou škálu problematik a produktů se kterými se můžete setkat na farmářských trzích po celé České republice.

 
 
 
Všechna práva vyhrazena © J-works 2023
08.09.2010